ALG Psikoteknik Değerlendirme cihazlarını kullandığımız Test Merkezimiz 2020 model cihazlarıyla hizmetinize girmiştir.

Psikoteknik testinizi Kolay Psikoteknik‘te kolayca tamamlayın.

09:00 – 22:00 saatleri arasında Psikoteknik Test hizmeti vermekteyiz.

Önceden randevu alın, indirimli fiyatlardan yararlanın.

Randevu için 0532 716 8353

Whats App:

0532 240 6228

Ayşe Önal

Karayollarında meydana gelen trafik kazalarının %82’si insan hatası kaynaklıdır. Psikoteknik Testler bizlere alışageldiğimiz ve farkında olmadığımız hatalarımızı gösterir. Bu hataları bilirsek düzeltme fırsatımız da olur. Bu nedenle; Şoförlerin psikoteknik test yaptırmaları kanuna bağlanmıştır.

Psikoteknik Sürücü Değerlendirme Sistemi, araç kullanmak için gerekli olan temel bilişsel, motor ve davranışsal özellikleri bilgisayar ortamında ölçen bir sistemdir. Sistemde yer alan testler kişilerin farklı yönlerini saptamayı sağlar. Ülkemizde psikoteknik değerlendirme sisteminin norm değerleri Türk katılımcılardan toplanan verilerle oluşturularak geliştirilmiştir. Testlerin tamamlanması sürücülerin test cevaplama hızına göre değişmektedir. Belirlenen kurallara göre uygulama süresi asgari 1 saat olmalıdır. Psikoteknik Değerlendirme Sistemi, trafik kazalarını en az düzeye indirme, uygun olmayan sürücülerin trafikte olmasını engelleme gibi birçok alanda yarar sağlar.

Psikoteknik Testleri sadece Sağlık Bakanlığı onaylı/yetkili merkezlerde yaptırın. Aracılardan uzak durun. Daha önceki yıllarda test talebinde bulunan bir çok şoför dolandırıcılar tarafından mağdur edildi. Merkezimize direk gelerek veya arayarak randevunuzu oluşturun ve KOLAYca Psikoteknik Testinizi olun.

Randevu için 0532 716 8353

Whats App:

0532 240 6228

Ayşe Önal